Çözüldü EA Play'de FIFA21 sınırsız mı, 10 saatlik mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Shield33

Decapat
Steam'den yıllık 170TL'ye EA Play aboneliği almayı düşünüyorum. FIFA 21 için 1 sene öncesinde sadece 10 saatlik oynayabilirsin diyordu herkes. (o zamanlar erken erişimdi). Şu an bu aboneliğe başlasam FIFA 21'i sınırsız oynayabilirim değil mi? Çıkalı aylar oldu. Bu tür aboneliklerde tam olarak bilgi vermeyip milleti kazıklama ve acele ettirmeye yönelik iş yaptıkları için emin olamadım o yüzden size danıştım.

Ve ben daha çok FIFA'yı Online oynamak için almak istiyorum ama FIFA 22 de çıkcak... Fifa21 de Online oynayacak birilerini bulabilir miyim FIFA 22 çıktıktan sonra?
Elbet oynayanlar olacaktır Ultimate Team'de vs. 22 çıkar çıkmaz 21'in oyuncu sayısı direk dibi görmez yani sanmıyorum.

Ve ben daha çok FIFA'yı Online oynamak için almak istiyorum ama FIFA 22 de çıkcak... Fifa21 de Online oynayacak birilerini bulabilir miyim FIFA 22 çıktıktan sonra?
Nisan ve sonrasında muhtemelen Mayıs gibi Fifa 22 normal EA Play üyeliğine giriş yapar. Ancak Nisan öncesinde aylık 30TL'lik paket ile sadece 10 saat oynayabilirsin.

Fifa 20'de bile şu anda oyuncu buluyorum ancak rakiplerin kadroları neredeyse uzay takımı olduğu için galibiyet almak zor oluyor. Tabi bunu Ultimate Team için söylüyorum. Normal hazırlık maçlarında çok rakip gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı