Çözüldü EA Play'de toplam kaç tane oyun var?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Akira_MR

Decipat
Makaleler
4
Koleksiyondan emin olmak için soruyorum, şu an EA Play'de toplam kaç tane oyun var?

Çözüm
EA Play'de şu an 50 tane oyun var:

Yeni çıkan EA oyunlarını da eklersek 53 tane oluyor.

Her ay 30 TL verip oyunların senin olmaması saçma geliyor bana arkadaşınla ortak hesap alıp oynadıktan sonra bir anlamı kalmıyor.
Multiplayer oynananlar için neyse de, hikayeli oyunlar için çok F/P EA Play. Crysis, Mass Effect, Dragon Age, Dead Space gibi oyunları oynayıp bitirdikten sonra kütüphanede durmasına gerek kalmıyor zaten.
Crysis serisi, Battlefield serisi, Dead Space serisi, Star Wars, Mass Effect serisi, Sims, Need for Speed oyunları ve farklı birçok oyun.

5 TL gibi bir fiyata düşmüş, iyidir dedim, bakamadan direkt çektim.

EA Play'de şu an 50 tane oyun var:

Yeni çıkan EA oyunlarını da eklersek 53 tane oluyor.

Her ay 30 TL verip oyunların senin olmaması saçma geliyor bana arkadaşınla ortak hesap alıp oynadıktan sonra bir anlamı kalmıyor.
Multiplayer oynananlar için neyse de, hikayeli oyunlar için çok F/P EA Play. Crysis, Mass Effect, Dragon Age, Dead Space gibi oyunları oynayıp bitirdikten sonra kütüphanede durmasına gerek kalmıyor zaten.

Çözüm
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…