Earpods Lightning vs Earpods Jack

Morphia

Hectopat
Yer
Ohio
Merhaba, Apple neden Jack girişini çıkardı? arasında gerçekten fark var mı? Lightning giriş mi önerirsiniz yoksa Jak mı?

Artık bluetooth kulaklık çağındayız, AirPods satışını artırmak için çıkarmış olabilir.

Ben 3.5 mm girişliyi daha çok seviyorum çünkü bilgisayarda da kullanabiliyorum. Telefona bağlayacağım zaman da lightning to 3.5 mm dongle var.

Siz sadece iPhone’da kullanacaksanız lightning girişli olanı alabilirsiniz, ses olarak bir fark yok, ara kabloyla uğraşmazsınız.

Farkları birinin lightning ve diğerinin 3.5mm ile bağlanması fakat arada bir fark daha var, lightning model earpods'un kendinden ses kartı var. Yani bir yere taktığın zaman kulaklık kendi ses kartını kullanacak.

Farkları birinin lightning ve diğerinin 3.5mm ile bağlanması fakat arada bir fark daha var, lightning model earpods'un kendinden ses kartı var. Yani bir yere taktığın zaman kulaklık kendi ses kartını kullanacak.
Ses kalitesi farkı var mı peki sizce?

Ses kalitesi farkı var mı peki sizce?
Earpods lightning'in içindeki ses kartı iPhone'un kutusunun içinde gelen lightning to 3.5mm adaptörünün ses kartından daha iyi. Yani evet ama çok fark edebileceğini düşünmüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…