EasyCep iPhone 6 alınır mı?

oblomovv

Decapat
Makaleler
1
Şikayet var sitesinde bir sürü şikayet var EasyCep ile alakalı. Benim de acil telefona ihtiyacım var. Küçük ekranlı telefon bulamadım. Bulunduğum konumda da güvenilir 2. el alacağım kimse yok. Telefondan çok bir beklentim yok. 1.200 TL verilir mi?

Şikayet var sitesinde bir sürü şikayet var EasyCep ile alakalı. Benim de acil telefona ihtiyacım var. Küçük ekranlı telefon bulamadım. Bulunduğum konumda da güvenilir 2. el alacağım kimse yok. Telefondan çok bir beklentim yok. 1.200 TL verilir mi?

Alınmaz.
Günümüzde en en kötü ihtimalle iPhone 6S alınmalı bana kalırsa.
Tavsiyem bütçenize göre yenilenmiş/ikinci el iPhone 7-8 modellerine bakmanızdır.

Alınmaz.
Günümüzde en en kötü ihtimalle iPhone 6S alınmalı bana kalırsa.
Tavsiyem bütçenize göre yenilenmiş/ikinci el iPhone 7-8 modellerine bakmanızdır.

Dediğiniz modeller en kötü 2500-3500 arası. İkinci el telefon için bu fiyatları asla vermem maalesef çünkü temiz bulmak imkansıza yakın ve güvenemiyorum zaten genel olarak insanlara.

Dediğiniz modeller en kötü 2500-3500 arası. İkinci el telefon için bu fiyatları asla vermem maalesef çünkü temiz bulmak imkansıza yakın ve güvenemiyorum zaten genel olarak insanlara.

Hocam o zaman 7-8 değil de 6S bakın çünkü iPhone 6 modelinin günümüzde alınabilirliği yok.

Ayrıca bana kalırsa sırf küçük ekran için böyle cihazlara girişmemeniz daha iyi olur çünkü her ne kadar iPhone olsalarda 5-6 yıllık cihazlar ve kullanılmış cihazlar sonuç olarak. Önceki konularınızda önerdiğimiz cihazlar daha iyi olur.
@oblomovv

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı