EasyCep iPhone 7 Plus ekranı sarıya kaçıyor

mertcanglz

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Merhaba, EasyCep üzerinden iPhone 7 Plus (mükemmel) ve 6S (iyi) almıştım. 6S'in ekranı on numara ama 7Plus çok daha soluk ve sarıya kaçıyor. İnternette denilen çoğu ayarı yapmama rağmen, aynı iki cihazın da ekranı orijinal olmayan ekran ile değişmiş. 7 Plus'ta bu sarı ekran genel bir olay mı yoksa ekranla ilgili mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, EasyCep üzerinden iPhone 7 Plus (mükemmel) ve 6S (iyi) almıştım. 6S'in ekranı on numara ama 7Plus çok daha soluk ve sarıya kaçıyor. İnternette denilen çoğu ayarı yapmama rağmen, aynı iki cihazın da ekranı orijinal olmayan ekran ile değişmiş. 7 Plus'ta bu sarı ekran genel bir olay mı yoksa ekranla ilgili mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Benim orijinal ekranlı iPhone SE de de sararma olmuştu ama açıkçası normal bir durum olduğunu düşünmüyorum sizinkinde. Sonuçta yenilenmiş bir ekran olması gerekiyor.

Hocam yan sanayi ekran kullandıkları için olabilir bir servise sorun isterseniz.

İkisinde de yan sanayi ekran var ama ama işte farklı görüntü. En iyisi dediğiniz gibi servisten bilgi alayım teşekkürler.

Benim orijinal ekranlı iPhone SE de de sararma olmuştu ama açıkçası normal bir durum plduğunu düşünmüyorum sizinkinde. Sonuçta yenilenmiş bir ekran olması gerekiyor.

Peki sizce garanti kapsamında değiştirmeli mi yoksa iade edip tekrar mı sipariş vermeliyim?

İkisinde de yan sanayi ekran var ama ama işte farklı görüntü. En iyisi dediğiniz gibi servisten bilgi alayım teşekkürler.

Peki sizce garanti kapsamında değiştirmeli mi yoksa iade edip tekrar mı sipariş vermeliyim?

Mükemmel kategorisinden aldıysanız mutlaka müşteri hizmetleri ile görüşün. İade edip etmemek size kalmış. Fikrimi soracak olursanız iade edilip daha üst model alınması taraftarıyım.

Mükemmel kategorisinden aldıysanız mutlaka müşteri hizmetleri ile görüşün. İade edip etmemek size kalmış. Fikrimi soracak olursanız iade edilip daha üst model alınması taraftarıyım.

Keşke ama maalesef bütçe yeterli değil iPhone 8 aynı paralarda daha güncel ama onda da batarya gibi etkenler daha düşük seviye o yüzden Max bunu alabildim. En kötü 2-3 sene bu ayarda gitmez mi ki.

Çakma ekrandan dolayı böyle oluyor olabilir, ama aşağıdaki resimlerdeki ayarlarada bir bakar mısınız?

Dosya Ekleri

• IMG_0098.jpeg
    IMG_0098.jpeg
    33,4 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_0099.png
    IMG_0099.png
    57 KB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı