EasyCep'ten yenilenmiş iPhone X alınır mı?

Bütçe
10000
IPhone'a geçiş yapmak istiyorum ama 11 bütçeyi çok aşıyor XS'in de temizi zor gibi. En azından 3 sene kullanmayı düşünüyorum ve Android deneyimlerim çok uzun sürmedi maalesef.

Batarya sorun değilse ikinci el SE 2020 alabilirsin.

Batarya sorun maalesef. S20 FE, X ve XS arasında kaldım. Uyguna bulabilirsem XS düşünüyorum şu an.

Bataryadan çok büyük beklentin varsa ikinci el S10 Lite da alabilirsin. S10 Lite 3-4 yıl performans konusunda mutlu eder diye düşünüyorum.

EasyCep'ten iPhone X alalı sanırım 2 sene oldu. EasyCep markasında bir sıkıntı yok güvenebilirsin cihazım birden fazla garantiye gitti gayet ilgililer ama teknik servisi zayıf. Oyun oynuyorsan kesinlikle alma. Onun haricinde taş gibi telefon. XR mı sorusuna cevap veremeyeceğim pil konusunda XR sadece pil konusunda önde.

Kendi telefonumu S20 FE, XR ile birebir karşılaştırdım. S20FE ekran kalitesi mükemmel ama tıpkı X gibi arada ısınıyor. Kamera konusunda X tokatlıyor.

XR ile hemen hemen kafa kafayalar donanım konusunu bilmem ama. Kamera konusunda iPhone X porte modundan dolayı tokatlıyor ama XR pil konusunda eşitliyor.

Karar senin sorun varsa cevaplarım.

İşlemci daha yeni kamera olarak daha iyi.

10k bütçem var giriş seviye bir Android yerine 2 3 sene götürecek bir Apple modeli daha mantıklı geliyor. Alınır mı?

Hocam bayağı zaman gecmıs uzerınden ben de dün aldım iPhone X easy cepden sen de aldın mı aldıysan memnun musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…