EBA hakkında ne düşünüyorsunuz?

Phoenix_08

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Böyle bir konu açmak aklıma geldi EBA hakkında neler düşünüyorsunuz, görüşleriniz nasıl? Bunları merak ettim ben biraz daha geliştirilmesi lazım olarak düşünüyorum mesela bazen EBA'ya girmek istediğimde her şeyi doğru yaptığım halde EBA açılmıyordu ya da canlı dersim başladığı halde geri sayım yapıyordu. Yani özetle geliştirilmesi lazım (!)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Böyle bir konu açmak aklıma geldi EBA hakkında neler düşünüyorsunuz, görüşleriniz nasıl? Bunları merak ettim ben biraz daha geliştirilmesi lazım olarak düşünüyorum mesela bazen EBA'ya girmek istediğimde her şeyi doğru yaptığım halde EBA açılmıyordu ya da canlı dersim başladığı halde geri sayım yapıyordu. Yani özetle geliştirilmesi lazım (!)

Evet, ciddi bir umursanmazlık var sanki uygulamada. Lastiği onarmak veya değiştirmek yerine yama yaparak uygulamayı ayakta tutuyolar.

Benim pc sunucu olarak kullanılsa çok daha iş çıkarır. Bir derse girmek için dakikalarca girmeyi deniyorduk olmadığı için hocalar zoom'a geçti artık.

Eğitimde fırsat eşitliği olmadığı müddetçe çok da bir önem arz etmeyen eğitim platformu.
Maalesef herkes gibi optimist bakamıyorum eğitim konusunda. Hassas ve eşit yaklaşıp objektif bir yorum yapmak gerek.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı