EBA'da şubeler ne zaman güncellenir?

Phatix

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. Okulların açılmasına bir haftadan az kaldı. Ben de 11'e geçtim ve alanlar seçildiğinden sınıflar karışacak. Ama EBA'dan bakınca 11'e geçmiş gözüküyorum fakat alanım yok gözüküyor ve gruptaki herkes eski sınıfımdan. Güncellenir mi okul açılmadan?

Screenshot_20230904-164528_EBA.png

Merhaba arkadaşlar. Okulların açılmasına bir haftadan az kaldı. Ben de 11'e geçtim ve alanlar seçildiğinden sınıflar karışacak. Ama EBA'dan bakınca 11'e geçmiş gözüküyorum fakat alanım yok gözüküyor ve gruptaki herkes eski sınıfımdan. Güncellenir mi okul açılmadan?

Eki Görüntüle 1930875
Elbette okullar açılmadan güncellenir :)

Benim EBA da hiç şube falan gözükmüyordu sizde gözüküyor. Galiba sizde daha sınıflar oluşturulmamış bile. Ya da en son çare e-Devlet'ten bakılabiliyor oradan bakarsınız.

Bizim bir öğretmen sınıfların değiştini, müdürün her sınıfı dağıttını söylemişti. Ama girmemisler sanırım sisteme. e-Devlet'ten nakil olarak mi bakacağız?

Eki Görüntüle 1930875
Eba'da alan yazmıyor hocam.

Eki Görüntüle 1930875
Bizde güncellendi şimdi hocam en kötü son gün gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı