Ebebek lotun parası iade ediliyor mu?

Zeade

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün satılmaya başlıyan Ebebek halka arzından 15 lot talepte bulundum.
YouTube'dan videoları izledigimde 2 milyon kişi katılır diyorlar 8 lot almanız yeterlidir.
Eğer öyle bir şey olursa 8 lot düşerse kalan 7 lotun parası iade ediliyor mu?
Yeniyim bu borsa işlerinde. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bugün satılmaya başlıyan Ebebek halka arzından 15 lot talepte bulundum.
YouTube'dan videoları izledigimde 2 milyon kişi katılır diyorlar 8 lot almanız yeterlidir.
Eğer öyle bir şey olursa 8 lot düşerse kalan 7 lotun parası iade ediliyor mu?
Yeniyim bu borsa işlerinde. İyi günler.
Evet verilir 2 gün sonra gelir.

Evet ediliyor. Ancak minimum lot kısmına her zaman 1 yazmanızı öneririm, Max ve min kısmına aynı değeri yazarsanız örneğin 15 15 yazdınız ve 8 lot verdiler. O zaman min lot karşılanmayacağı için alamazsınız ve bütün para iade olur.

Evet ediliyor. Ancak minimum lot kısmına her zaman 1 yazmanızı öneririm, Max vemin kısmına aynı değeri yazarsanız örneğin 15 15 yazdınız ve 8 lot verdiler. O zamanmin lot karşılanmayacağı için alamazsınız ve bütün para iade olur.

Böyle yapmadım diye lot alamadık herhalde para aynen duruyor😅

Yaklaşık 4 milyon katılım oldu rekor kırdı. Şimdi şöyle ben 500TL'lik girmiştim 10 lot veya 12 lot yapıyordu sanırsam. Tam hatırlamıyorum. Bana 5 lot düşmüş. 250TL'lik alım gerçekleşmiş. Yapı Kredi'de bu para direkt olarak vadesize yatıyordu ancak İş Bankasında yatırım hesabına yatıyor dikkat et paranı göremediysen bahsettiğim yerde olabilir. Ayrıca lütfen 1. gün tavan olduğunda hemen satmayın :D çok uzun gidiyor. Mesela ENERYA hissesi bayadır gidiyor. 880TL girmiştim şuan da +1200TL geldi. Çok iyi. İnsanlar satmıyor şuan da. 1 tane banka sattı, sabah tavanı bozuyor gibi oldu ama insanların alımı ile güçlendi.

Geri
Yukarı