Çözüldü Eclipse Java projesini çıkarma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Glock

Kilopat
Daha fazla  
Bir oyun yaptım konsol üzerinden oynanan, ancak nasıl dışarıya çıkaracağım beceremedim. Örneğin arkadaşıma atacağım desem CMD üzerinden oynasın diye, nasıl yapabiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Konsol uygulamasıysa Jar formatında dışarıya aktarıp arkadaşınızın bunu konsolda java -jar Example.jar komutuyla çalıştırmasını isteyebilirsiniz.
Konsol uygulamasıysa Jar formatında dışarıya aktarıp arkadaşınızın bunu konsolda java -jar Example.jar komutuyla çalıştırmasını isteyebilirsiniz.

Çözüm
Java kuruluysa ve .jar dosyaları için varsayılan uygulama olarak Java (java.exe) ayarlıysa, .jar uzantılı dosya üzerine çift tıklaması yeterli.

.jar dosya böyle çıkarttım ancak dediğiniz gibi beceremedim bir anlatın ya export yöntemim mi yanlış acaba?

Dosya burada: MineGame
VirusTotal: VirusTotal

Java'nın eski bir sürümü ile derlemiş olabilirsin. Güncel sürüm ile çalıştırılamıyor.

Stabil son sürüm ile yazdım diye hatırlıyorum ama?

Tersi de olabilir. Bende JDK 12 var ve öyle bir bildirim verdi. Kendin çalıştırıyorsan sorun yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…