Edebiyat konuşma sınavı için öneri

Yapay zekaya yazdırabilirsin. Ayrıca ezberlemene gerek yok, anahtar kelimeleri ezberleyip doğaçlama yapmalısın.

Çoğu kişi böyle konu açmaya başladı. Arkadaşlar yarım saatinizi ayırın, güzelce konuşmanızı hazırlayın. Zaten konuşacağınız 2 dakikalık bir şey. Her şeyde başkalarından yardım istemenin manası yok. Konu açarak geçirdiğin zamanda bile hallederdin.

Çoğu kişi böyle konu açmaya başladı. Arkadaşlar yarım saatinizi ayırın, güzelce konuşmanızı hazırlayın. Zaten konuşacağınız 2 dakikalık bir şey. Her şeyde başkalarından yardım istemenin manası yok. Konu açarak geçirdiğin zamanda bile hallederdin.
Hocam siz hiç konuşma sınavı yapmadığınız için anlamazsınız öğrencileri. Onu yazsam kabul eder mi, 100 verir mi korkusuyla birde aklına gelmiyor yazacağın bu ikisi birleşince 1 saat boş boş bakıyorsun kağıda.

Hocam siz hiç konuşma sınavı yapmadığınız için anlamazsınız öğrencileri. Onu yazsam kabul eder mi, 100 verir mi korkusuyla birde aklına gelmiyor yazacağın bu ikisi birleşince 1 saat boş boş bakıyorsun kağıda.
Nereden biliyorsun hiç konuşma sınavı yapmadığımı? 9 ve 10. sınıfta hocamız bize sürekli yaptırırdı. Ayrıca yazdıklarına bak bakalım konuşma sınavıyla ilgili konuşup kağıda ne yazacağın aklına gelmiyor falan demişsin. 2 dakika konuşmaktan aciz olan bir zahmet kendini sorgulasın.

Yarın konuşma sınavı dışında 3 sınavım daha var, bu konuyu 1 dakika harcayarak açtıktan sonra diğerlerini çalışmaya gittim, yoksa en az 1 saat bir şeyler yazmayı deneyecektim, arkadaşlar sağolsun google bard önerdiler ki gayet iyi bir metin koydu önüme.

Geri
Yukarı