Edebiyat Ödevi İçin Konu Önerisi

Archiel

Kilopat
Daha fazla  
Edebiyat öğretmenimiz bize kamera karşısına geçip bir metin okumamızı söyledi fakat ben daha konu bile bulamadım ve bu ödev yarına. Öğretmenin bilebileceği bir konu önerir misiniz? (Ödev yarına) Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarına mı, ciddi misin? Bize kaçıncı sınıfta olduğunu bile söylememişsin. Bu nasıl ödev?
10. Sınıfım öğretmenin amacı bizim konuşmamızı test etmekmiş. Kitap okuyor muyuz diye test amaçlı performans ödevi, kamera karşısına geçip konuyla alakalı bir metini okuyacağım ve montajla resim müzik ekleyeceğim yardımcı olursan sevinirim. ^^

10. Sınıfım öğretmenin amacı bizim konuşmamızı test etmekmiş. Kitap okuyor muyuz diye test amaçlı performans ödevi, kamera karşısına geçip konuyla alakalı bir metini okuyacağım ve montajla resim müzik ekleyeceğim yardımcı olursan sevinirim. ^^
Zevk alarak anlatabileceğin bir konu seç. Okumanızı test etmek amaçlı istemiş. Eğer diksiyon problemin yoksa tek seferde düzgün şekilde okuyabilirsin. Konu aralığı sertbestse orta zorlukta ilgi çekici bir konu bulabilirsin kendine.

Zevk alarak anlatabileceğin bir konu seç. Okumanızı test etmek amaçlı istemiş. Eğer diksiyon problemin yoksa tek seferde düzgün şekilde okuyabilirsin. Konu aralığı sertbestse orta zorlukta ilgi çekici bir konu bulabilirsin kendine.
Konuyu açma sebebimde o işte, konu bulamıyorum. (Bunu yazarken ne güzel paradox yaptım)

Konuyu buldum ve dün gece 4 civarı yaptım. Konum E-Spordu ve gayet güzelde yaptım :) Konu kilitlenebilir teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı