Edge sekmesi televizyona nasıl yansıtılır?

ramp

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Edge'in sekmesini televizyona nasıl yansıtabilirim?

HDMI ile bilgisayarınızı bağlayarak direkt olarak ekranı yansıtabilirsiniz, onun dışında kablosuz yansıtma özelliği varsa kablosuzda yansıtabilirsiniz. Sadece Edge sekmesini yansıtabileceğinizi sanmıyorum.

Edge'den Kablosuz nasıl yansıtabilirim?

Aynen böyle. Ama düşük çözünürlük ve ara sıra kopma gibi sorunları var, şahsen ben hiç memnun kalmadım. Apple Airplay'in 10 da 1 i bile etmez. Arkadaşın dediği gibi HDMI bağlantısı öneririm.

Windows 7 kullanmayı bilgisayarınız 8.1'i kaldıracak güçteyse hemen bırakmanızı öneririm ve Windows 7'de öyle bir şey olduğunu sanmıyorum.

Ben Edge'yi televizyona kablosuz aktarmak istiyorum. Masaüstünü değil.

Ben Edge'yi televizyona kablosuz aktarmak istiyorum. Masaüstünü değil.
Ne farkı var hocam. Uygulama bazlı aktarma diye bir şey yok zaten, mantık bu olay bu. İlla ki harici programlar vardır fakat öncelikle televizyon kablosuz aktarmaya uygun mu? Eminseniz araştırırım.

Ne farkı var hocam. Uygulama bazlı aktarma diye bir şey yok zaten, mantık bu olay bu. İllaki harici programlar vardır fakat öncelikle televizyon kablosuz aktarmaya uygun mu? Eminseniz araştırırım.

Evet hatta YouTube'da yansıtabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…