Edge yazıların geç gelmesi

Captain Levi

Hectopat
Makaleler
10
Yer
Paradis
Merhaba. Yaklaşık 1 ay civarı Edge kullanıyorum fakat şu birkaç haftada yazılar geç geliyor. Diğer tarayıcılarda ve programlarda böyle bir sorun yok, Edge açıkken CPU ve RAM kullanımına baktım normaldi. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Her sitede bu sorunu yaşıyor musun? Yazı yazabildiğin sitelerde test edip geri dönüş yapın. Güvenlik uygulaması olarak ne kullanıyorsun? Bir de uzantı sayfasının ekran görüntüsünü atar mısın?
edge://extensions/

Her sitede bu sorunu yaşıyor musun? Yazı yazabildiğin sitelerde test edip geri dönüş yapın. Güvenlik uygulaması olarak ne kullanıyorsun? Bir de uzantı sayfasının ekran görüntüsünü atar mısın?
edge://extensions/

Ekran Alıntısı.PNG
TACH]

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısfı.PNG
    Ekran Alıntısfı.PNG
    45,4 KB · Görüntüleme: 33
Twitch aktif kullanıyorsan BTTV uzantısını biliyorsundur. Bu uzantının içinde otomatik puan toplama ayarı var. Onu kullanabilirsin. Ayrıca reklam engelleyici atlama uzantısına gerek yok. AdGuard zaten bu tarz bir özelliğe sahip. Kaspersky uzantısı ise koruma sağlamıyor ve büyük ihtimalle yavaşlığı Kaspersky ait bir ayar sağlıyor.

Resimde gösterdiğim uzantıları kaldır.

Screenshot_5.png

Screenshot_8.png

Ben de bu uzantıyı tamamen kaldırdım. Belirttiğim ayarı kapalı kullanıyorum. Bu ayarları kapatmak korumayı devre dışı bırakmıyor. Yani Kaspersky uzantısını tamamen kaldırmanı ya da devre dışı bırakmanı öneriyorum. Ayrıca resimde gösterdiğim ayarları kapat.

Screenshot_6.png

Screenshot_7.png

Twitch aktif kullanıyorsan bttv uzantısını biliyorsundur. Bu uzantının içinde otomatik puan toplama ayarı var. Onu kullanabilirsin. Ayrıca reklam engelleyici atlama uzantısına gerek yok. AdGuard zaten bu tarz bir özelliğe sahip. Kaspersky uzantısı ise koruma sağlamıyor ve büyük ihtimalle yavaşlığı Kaspersky ait bir ayar sağlıyor.

Resimde gösterdiğim uzantıları kaldır.

Eki Görüntüle 945962

Eki Görüntüle 945969

Ben de bu uzantıyı tamamen kaldırdım. Belirttiğim ayarı kapalı kullanıyorum. Bu ayarları kapatmak korumayı devre dışı bırakmıyor. Yani Kaspersky uzantısını tamamen kaldırmanı ya da devre dışı bırakmanı öneriyorum. Ayrıca resimde gösterdiğim ayarları kapat.

Eki Görüntüle 945964

Eki Görüntüle 945963

Çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı