Edirne'de Fiber İnternet Var mı?

AYBERKB

Kilopat
Makaleler
6
Yer
EDİRNE
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Edirne'de oturuyorum. Şuanda kullanmakta olduğum Uydunet internetim Ağustos ayında bitmek üzere. Açıkçası internetten memnunum fakat fiyatı biraz pahalı. Sosyalde ve reklamlarda Vodafone süpernet adında Vodafone'nin sunmuş olduğu interneti gördüm. Katlayan SüperNet kampanyası gerçekten hoşuma gitti. Neden derseniz 70 liraya hemde daha hızlı bir internet ve daha düşük bir fiyat. Size sormak istediğime gelirsek Türk Telekom'dan fiber alt yapısına baktığım zaman mahallemde hipernet olduğu gözüküyor. Yani Vodafone'nin vermiş olduğu hızı karşılıyor. Vodafone'den bu paketi alma ihtimalim doğar mı?
Ya da bana 16mbps olandan mı vermeye çalışırlar. 64mbps'lik paketi aldığımda upload hızım ne kadar olur? Bunları cevaplarsanız sevinirim.

Şu anki internetim:
Uydunet 50mbps 250gb eko sınırsız + kablo tv
geçmek istediğim:
Vodafone 64mbps 240gb
Not: bildiğim ve araştırdığım kadarıyla vdsl (hipernet) 100mbps destekliyor ve eve telefon kablosuyla geliyor.
Bunu da açıklarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saha dolabina yakınlıgınıza göre hızınız degişir ama büyük ihtimalle 64mbit kaldırır burda tek sorun vodafone netin size ne verebilecegi forumlarda bircok şikayet var geç baglanmasından tutunda fazladan akk yazmasına kadar. Bende düşünüyordum vodafone neti ama bu şikayetlerden sonra Türkneti bi deneyecegim hiç degilse tahatüt yok. Eger vodafone sorunlarını göze alırsanız fiyat avantajı oldugu için geçilebilir.

Merhaba arkadaşlar. Ben Edirne'de oturuyorum. Şu anda kullanmakta olduğum UyduNet internetim ağustos ayında bitmek üzere. Açıkçası internetten memnunum fakat fiyatı biraz pahalı. Sosyalde ve reklamlarda Vodafone süpernet adında Vodafone'nin sunmuş olduğu interneti gördüm. Katlayan süpernet kampanyası gerçekten hoşuma gitti. Neden derseniz 70 liraya hem de daha hızlı bir internet ve daha düşük bir fiyat. Size sormak istediğime gelirsek Türk Telekom'dan fiber altyapısına baktığım zaman mahallemde HiperNet olduğu gözüküyor. Yani Vodafone'nin vermiş olduğu hızı karşılıyor. Vodafone'den bu paketi alma ihtimalim doğar mı?
Ya da bana 16Mbps olandan mı vermeye çalışırlar. 64Mbps'lik paketi aldığımda upload hızım ne kadar olur? Bunları cevaplarsanız sevinirim.

Şu anki internetim:
UyduNet 50Mbps 250GB eko sınırsız + kablo TV.
Geçmek istediğim:
Vodafone 64Mbps 240GB.
Not: Bildiğim ve araştırdığım kadarıyla VDSL (HiperNet) 100Mbps destekliyor ve eve telefon kablosuyla geliyor.
Bunu da açıklarsanız sevinirim.

Merhaba Edirne'de iseniz halla.
Şu an ne kullanıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı