EFI Olmayan Anakarta Mac OS X Bootloader Kurma

Peki bu ayar dosyasını indirecek şeklinde bir site söyle kardeş. Şimdiden sağol.

Clover BootLoader kextleri aynı şeklinde indirilen şekline bir site söyle kardeş şimdiden tşk.

Kardeş lütfen bana yardım et

Peki bu ayar dosyasını indirecek şeklinde bir site söyle kardeş. Şimdiden sağol.

Clover BootLoader kextleri aynı şeklinde indirilen şekline bir site söyle kardeş şimdiden tşk.

Kardeş lütfen bana yardım et

kullandıgın bilgisayarın özelliklerini yazarsan daha dogru cevaplar alabilirsin. ayrıca youtube clover efi yazdıgında birçok video bulabilirsin.

Kardeş dediğin gibi yaptım. Ama bilgisayar yeniden başlıyor. Yardım edersen teşekkür ederim.

Yeniden başlatmayı hallettim. Kext Wizard Clover2.2 içindeki EFI klosörün içindeki boot olanın içine attım, yeniden başlatma bitti . Bu sefer bilgisayarı yeniden başlatınca Apple logosunda duruyor. Yaklaşık 10 ila 15 dk bekledim aynı şekilde duruyor Flaşı cıkarınca. Ne yapmalıyım kardeş. Şimdiden sağolun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı