EFootball PES 2021 zorluk ayarı

DarkLord3455

Hectopat
Yer
Little İtaly
Daha fazla  
Dostlar PES 2021 analig oynuyorum zorluk derecesi çok canımı sıktı şöyle anlatayım, profesyonel ayarlara geçince oyun çok zorlaşıyor, orta ayarlara geçince de çok kolaylaşıyor adamlar atak bile yapamıyorlar. Doğal olarak profesyonel ayarlarda yeniliyorum. Config ayarı ile ayarlayabilir miyim yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun ayarlarından başka ayar yok bildiğim kadarıyla. Ya profesyonel ya da orta seviyede oynayacaksınız. Ben genelde klavyeden oynuyordum gamepad'e geçince profesyonele aldım. Tavsiyem sık sık paslaşın. Tsubasa değil bu her 10 saniye de bir atak yapacaksınız :D Paslı oynayın, fırsatları iyi değerlendirin 😉

Dostlar PES 2021 analig oynuyorum zorluk derecesi çok canımı sıktı şöyle anlatayım, profesyonel ayarlara geçince oyun çok zorlaşıyor, orta ayarlara geçince de çok kolaylaşıyor adamlar atak bile yapamıyorlar. Doğal olarak profesyonel ayarlarda yeniliyorum. Config ayarı ile ayarlayabilir miyim yardımcı olursanız sevinirim.

Yüksek zorlukta devam et, sürekli dikine oynayıp dakika başı atak yapmak yerine yan paslarla atak oluştur anca öyle kilidi çözülüyor. Onun dışında topu kaptırdıktan sonra 5 saniyede gol yersin vallahi. Efsanenin acıması yok.

Kardeş boşuna uğraşma momentum saçmalığı var sinir krizine girersin. İstediğin kadar iyi oyna, bir süre sonra en dandik takım bile momentum saçmalığından karşında en iyi kulüp oluyor. Hakem mesela seni delirtir ve üstelik senin oyuncuların bile yenilmen için uğraşıyor o derece illallahlık oyun.

Kardeş boşuna uğraşma momentum saçmalığı var sinir krizine girersin. İstediğin kadar iyi oyna, bir süre sonra en dandik takım bile momentum saçmalığından karşında en iyi kulüp oluyor. Hakem mesela seni delirtir ve üstelik senin oyuncuların bile yenilmen için uğraşıyor o derece illallahlık oyun.
Harbi ya Analig oynuyorum, Beşiktaş'ı yönetiyorum Baya bi transfer falan yaptım Jamie Vardy, Szczęsny, Daha bir sürü oyuncu aldım falan. Kayseriden 3 Tane yedik hiç affı yok valla ALT+F4 Çektim direk.

Yeni konular

Geri
Yukarı