Efor Bilgisayar güvenilir mi?

Wiro8

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ekran kartımda son 3-4 aydır çok ciddi performans düşüklüğü var. Bu nedenle ekran kartımı tamire vermeyi planlıyorum.
İnternetten ufak bir araştırma yaptığımda Efor Bilgisayar diye bir tamirci bulum internet siteleri ve farklı farklı yerlerde iş yerleri vardır fakat gene de emin olamadığım için güvenilir mi diye merak ediyorum. Bir bilgisi olan varsa yorum yaparsa sevinirim.

Halka açık mekanları var, yakınsanız gidip görmekte fayda var.

69A763CE-0292-46EA-90DA-1456FD46A8CD.jpeg

Ayrıca Google üzerinde 210 yorumları var ve neredeyse hepsi 5 yıldız.

bende ilk orayı düşündüm fakat anadolu yakasında oturduğum için 2. plana attım
Hocam merhaba. Ben de Çekmeköy'de oturuyorum. Ekran kartı temizliği+termal macun uygulaması yaptırmak istiyorum. Dediğin gibi Avrupa yakasında olduğu için iş çıkışı oraya gitmek sıkıntı olabilir. Bu tarafta uygun bir yer bulabildin mi acaba?

Hocam merhaba. Ben de Çekmeköy'de oturuyorum. Ekran kartı temizliği+termal macun uygulaması yaptırmak istiyorum. Dediğin gibi Avrupa yakasında olduğu için iş çıkışı oraya gitmek sıkıntı olabilir. Bu tarafta uygun bir yer bulabildin mi acaba?
farklı yerlerde şubeleri var ama bakmadım internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz

Hatırı sayılır derecede olan Miningte kullandığımız bütün kartların onarım ve bakımlarını yıllardır bu firmaya yaptırıyoruz. hiç bir sorun yaşamadık Müşteri ilişkileri ve iletişimleri bu zamana kadar gördüğüm en iyi firma diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı