Eğik atış formülü için parabol denklemi nasıl oluşturulur?

Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım. Ne öğrenmek istiyorsunuz tam olarak?
senin yaptığının aynısı ödevim ve hicbirsey bilmiyorum acaba aynı okuldamıyız diye düşündüm

Senin yaptığının aynısı ödevim ve hiçbir şey bilmiyorum acaba aynı okulda mıyız diye düşündüm.

Olabilir, bize 2 proje ödevi verildi ve bunlardan birisini buraya sorma gerekliliği gördüm.

Olabilir, bize 2 proje ödevi verildi ve bunlardan birisini buraya sorma gerekliliği gördüm.
ya suan nerden başlamam gerek animayson cizmek için nerden başlamam gerek hicbir fikrim yok suan bu konuda başlangıc noktası konusunda yardımcı olma sansın varmı

Ya şu an nereden başlamam gerek animayson cizmek için nereden başlamam gerek hiçbir fikrim yok şu an bu konuda başlangıc noktası konusunda yardımcı olma sansın var mı?

Drawline ve pointf metotlarını araştırmanı tavsiye ederim. Formda ve konsolda böyle bir program yazmak gerçekten çok zor. Konsolda atış grafiğini yazmanın bana zor geleceğini düşünüp form uygulamasında yazmaya karar verdim ve bende tıkandım haliyle.

Şu an için diğer proje ile ilgileniyorum eğer bitirebilirsem bu projeye dönüp elimden geldiği kadar -eğer başarabilirsem- yaptıklarımı ve işin mantığını anlatacağım.

teşekkürler merakla bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…