Eğitim sisteminde ne gelişmeler oldu?

518900

Decipat
Bazıları diyor okullar artık 4 gün olacak, bazıları diyor teneffüsler 20 dakika olacak, bazıları da diyor şöyle böyle. Ne gelişmeleri oldu son günlerde? Sistemde ne gibi değişiklikler oldu bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Okulların 4 gün olmasına dair bakan bildiğin şöyle dedi: Geçen bir tanıdığımla görüştüm. Okulları 4 güne indiriyormuşsunuz dedi. Yok öyle bir şey. Ortada öyle bir şey yok, haberini yapıyorlar.

Kuvvetle muhtemel 20 dakika teneffüs de öyle. Bir şey olduğu yok yani. Her şey aynı. Bir tek açığa geçmek zorlaştırıldı, o kadar.

Okulların 4 gün olmasına dair bakan bildiğin şöyle dedi: Geçen bir tanıdığımla görüştüm. Okulları 4 güne indiriyormuşsunuz dedi. Yok öyle bir şey. Ortada öyle bir şey yok, haberini yapıyorlar.

Kuvvetle muhtemel 20 dakika teneffüs de öyle. Bir şey olduğu yok yani. Her şey aynı. Bir tek açığa geçmek zorlaştırıldı, o kadar.

Her gün okula küfür ederek gidiyorum ben okul 10 da başlayıp 3 de bitse ne olur sanki 8 de gidip 6 da dönüyorum eve bu şekilde hiçbirzaman isteyerek okumam. Zar zor geldim 11. sınıfa.

Geri
Yukarı