eGPU için güç kaynağı şart mı?

Intel - AMD fark etmez fakat laptopa e-GPU takmak, onunla uğraşmak... Ne kadar mantıklı? Adı üstünde lap-top diz-üstü amacı taşınabilir olması. Elinizdeki laptop ı satıp üzerine bütçe ekleyip yeni bir makine almanızı tavsiye ederim.

Aga ben biraz uğraşmayı seviyorum hobi olarak yani hoşuma gidiyor hem tecrübe ediniyorum hemde bilgileniyorum :) <3.

Ben de bir konu açtım. Bu aralar ben de yapmayı düşünüyorum eGPU işini birazdan size link atarım yardımcı olmak isterseniz 😃

Masaüstü sistem alıp istediğin gibi modifikasyon yapabilirsin onu anlatmaya çalışıyorum fakat yine de siz bilirsiniz. İyi eğlenceler 😇

Masaüstüm var aslında bircok bilgisayar var onları hayata döndürmek istiyorum HP compaq var 2009 cıkışlı yatıyor onu da canlandıracağım inş :)
Ben de bir konu açtım. Bu aralar ben de yapmayı düşünüyorum eGPU işini birazdan size link atarım yardımcı olmak isterseniz 😃

Tamamdır aga takılırız ama biraz pahalı sanki aparat :D.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı