eGPU kullanınca oyunlarda mavi ekran

lmz0l

Hectopat
Bilgisayarımin uzun bir öyküsü var ve ben çok cahilim. Bilgisizliklerim ve cahilliğimi kabul edip sizden yardımlarınızı bekliyorum. Yaklaşık 5 sene önce Lenovo z500 aldım. Ilk Windows 8'lerden. i5 6 GB RAM bilgisayardı. Fena değildi ancak kötü kullanmam sebebiyle geçen sene çok kötü durumlara geldi içini açtım klavyesine bir seyler döküldü touchpadi mefta. Ve ekran karti dusuktu ekternal GPU diye bir sey gördüm. Yeni PC alamayacaktım 1 bin lira kadar verdim ve bu ekipmanları dizdim. Ancak oynadığım MMORPG'de mavi ekran alıyorum. Tam sürücüleri guncellemistim bir seyler yapmıştim 4 gün hiç sorun almadım. Bu süre zarfında oyunda iken FPS'im düşüktü ve fanlar normalde dönerken dönmemeye başlamıştı yani eGPU calisiyor muydu bilmiyorum. Tekrar güncelleme geldi onu yapınca şimdi yine sorun yaşıyorum. Şu an 3 USB girişinde de klavye mouse ve wireless USB var. Sizden ricam bana değerli vaktinizi ayırmanız ve ne lazımsa size göndereyim yardımcı olun şu bilgisayarı düzelteyim. Hiçbir bilgim yok ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı