eGPU nasıl takılır?

Salih Kurbanov

Centipat
Daha fazla  
Benim Intel HD 4000 ekran kartlı bir laptopum var. i3-3110M işlemcili bu laptopa, hangi ekran kartları uygundur? eGPU için neler lazım? Ve nasıl takılır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopun wifi kartını söküp onun yerine bir PCI-e riser takmam gerekli. Harici bir psu ya da ihtiyacın var. Ama çok kullanışlı bir şey olmaz YouTubeda örnekleri mevcut.

Benim Intel HD 4000 ekran kartlı bir laptopum var. i3-3110M işlemcili bu laptopa, hangi ekran kartları uygundur? eGPU için neler lazım? Ve nasıl takılır?
Hangi kartı takmayı planlıyorsunuz. O işlemciye çok yüksek bir GPU bağlayamazsınız. Ayrıca bu işlem biraz pahalı. Ben bu işlemci ile yapılmasını pek önermiyorum.

Hangi kartı takmayı planlıyorsunuz. O işlemciye çok yüksek bir GPU bağlayamazsınız. Ayrıca bu işlem biraz pahalı. Ben bu işlemci ile yapılmasını pek önermiyorum.
Gt 730 gibi çok güçlü olmayan bir ekran kartı

O işlemci 750ti'ı beslerse şükret. 750ti için de Riser ve PSU alınmaz gibi geliyor bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…