Egzoz fan önerisi

Bu attığınız kasa tasarımı insanlar için hoş gelebilir fakat içinde PSU önermem mesela. Satın extra bütçe ekleyip PSU alın derim. Ben her satılana bir şey demedim ki? Önerip aldırtıp sorun yaşayan gormedim ASUS-Corsair-Thermaltake markasında dedim :)
O fiyata 1 tanesi bile ondan daha iyi performans veren 2 fan almaktansa niye Asus diye o?

O fiyata 1 tanesi bile ondan daha iyi performans veren 2 fan almaktansa niye ASUS diye o?

Ben genelde sistem toplarken müşterilere sorarım. İstediğiniz marka var mıdır? Bütcesi coksa zaten okey diyorum Full ASUS diziyorum. İlaveden not ekliyorum. O fiyata şu daha iyi dediğim halde RGB olsun aynı anda kontrol edeyim o marka harici olmaz tepkileri olduğu için o markalar harici şu anda fan önerisinde bulunmadım.

Ben genelde sistem toplarken müşterilere sorarım. İstediğiniz marka var mıdır? Bütcesi coksa zaten okey diyorum Full ASUS diziyorum. İlaveden not ekliyorum. O fiyata şu daha iyi dediğim halde RGB olsun aynı anda kontrol edeyim o marka harici olmaz tepkileri olduğu için o markalar harici şu anda fan önerisinde bulunmadım.
Arkadaşın öyle bi tepkisi yok bak bakıyım kasası ne? Tepkisi olsa o kasayı mı kullanır?

Yeni konular

Geri
Yukarı