Egzoz fan önerisi

Zaki Gümüş

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar yeni bir fan kontrolcüsü aldım. Çok iyi bir kontrolcü çok beğendim açıkçası ama benim kasadaki egzoz fan eski 4 PIN molex yapıda. Ben bu kontrolcü ile kullanabileceğim 3 PIN'li olan mümkünse LED bir egzoz fan arıyorum.
Bir de linkteki gibi PCI yuvasına monte edilen bir egzoz fan buldum ama o da 4 PIN molex, bunun 3 PIN'li olanını bilen varsa veya herhangi bir normal 3 PIN'li bir egzoz fan bilen varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Sessizlik birinci öncelik.

Son düzenleyen: Moderatör:
bende sana hepsiburada.com da satılan 12cm değişebilen frisby fcl-f12byi öneriyim .ama bu 4 pin molexli bende onu kullanıyorum rpm deviri yüksek sessiz çalışır 2 günde teslim ve uygun fiyat 3 pinli olcak illa diyorsan aerocool un iyi ledli egzos fanları var

Konuyu açarken ban yemişim cevap veremedim. Çoktan sipariş verdim fanı almışken az iyi bir şey olsun dedim şunu aldım;

Cougar CFD 120mm Kırmızı LED Kasa Fanı (CF-D12HB-R) Fiyatı

En çok ta şu videonun özellikle son kısmı etkiledi. Tabi rakip diye karşısına en rezil standart fanı koymuşlardır ama kıyaslama olmasa bile CFM oranı beğenimi kazandı ve 16.6dB(A) oluşu, ayrıca görünümü de gayet güzel kaliteyi görüntüsüyle bile hissettiriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı