Egzoz fanı çalışmıyor

Efe Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımın egzoz fanı dönmüyor elimle döndürdüğümde çalışıyor fakat o zamanda çok hızlı dönüyor ve duruyor bunu sürekli tekrarlıyor bu sorunu nasıl çözebilirim? Uzun süredir çilesini çektiğim bir sorun.

VID_20230208_222754(0).mp4 video önizlemeyi bir türlü halledemedim 15MB civarı video indirip bakarsanız sevinirim.

Arkadaşlar bilgisayarımın egzoz fanı dönmüyor elimle döndürdüğümde çalışıyor fakat o zamanda çok hızlı dönüyor ve duruyor bunu sürekli tekrarlıyor bu sorunu nasıl çözebilirim? Uzun süredir çilesini çektiğim bir sorun.

VID_20230208_222754(0).mp4 video önizlemeyi bir türlü halledemedim 15MB civarı video indirip bakarsanız sevinirim.
Hocam gördüm bendede aynı sıkıntı vardı. Ben dışardaki hava verdiği tarafına elektrikli süpürge ve ıslak mendille temizleyebildiğim kadar temizledim.

Hocam gördüm bende de aynı sıkıntı vardı. Ben dışardaki hava verdiği tarafına elektrikli süpürge ve ıslak mendille temizleyebildiğim kadar temizledim.

Hocam benim yazılımsal sıkıntı çünkü bilgisayarım daha ilk aldığım zamanlarda da yapıyordu bunu. Garantiyle servise gönderiyordum ve 1 ay sonra tekrar bu sorun oluyordu. Şu an PC 4.5 yıllık hala daha sorun devam ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı