Ehliyet alma süreci nasıl işler?

zıbab ivjj

Hectopat
Daha fazla  
5 Ocak 2024 tarihinde yazılı sınava girdim. Sınavı geçtim. Direksiyon eğitimleri ne zaman başlar? Ayrıyeten direksiyon derslerinin bitiminden kaç gün sonra sınav olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücü kursunun yoğunluğuna göre bir ders programı verecekler. 10 gün sonra da başlayabilir, 1 ay sonra da. Dersler bittikten sonra 1 hafta içinde falan sınava girersin.

Direksiyon dersleri sürücü kursuna bağlı. İstedikleri zaman çağırıyorlar. Kimisi torpille kendini öne geçiriyor, kimisi ek ders alıyor, kimisi sınavdan kalıyor tekrar ders alıyor. 3 günde bir arayarak darlamanı tavsiye ediyorum. Direksiyon eğitimi 2 hafta sürüyor ve sadece hafta içi oluyor. Benim eğitimim bittiği gibi haftasonu sınava girmiştim.

Direksiyon dersleri sürücü kursuna bağlı. İstedikleri zaman çağırıyorlar. Kimisi torpille kendini öne geçiriyor, kimisi ek ders alıyor, kimisi sınavdan kalıyor tekrar ders alıyor. 3 günde bir arayarak darlamanı tavsiye ediyorum. Direksiyon eğitimi 2 hafta sürüyor ve sadece hafta içi oluyor. Benim eğitimim bittiği gibi haftasonu sınava girmiştim.
Ben 1 hafta eğitim aldım 2 hafta yapmadılar hiç.

Onlar size haber verecektir, kursun yoğunlugundan kaynaklı olarak geç arayabilirler en geç 1 aya kadar bekleyin 1 ay sora aramazlarsa siz onları arayın.

Eğitim başlaması kursa kalmış. Sınavların belirli zamanları var. Eğitimin bittikten sonraki ilkine girersin. Sana haber verirler parasını yatır falan diye.

Direksiyon eğitimi normalde 14 saat. Şişire şişire 14 saat yapıyorlar ama. 10 saat gören cennetlik.

O kursa bu tarz işleri yapması ve sorduğunuzda cevaplaması için para verdiğinizi unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı