Ehliyet harcı yatırıp randevuyu yılbaşından sonra almak

Ne randevusu verdi? Ne alacaksın geçici ehliyet mi? 2 konu açmışsın ikisinde de bilgi eksik. Tam yazın Allah aşkına. Geçtin mi sen sınavları?

Geçtim sınavı sertifikayı aldım harcımı yatırdım nüfus müdürlüğü en erken randevuyu 2 ocağa verdi.
Sorum şu ben bu harcı zamsız şekilde yatırdım ama randevu yılbaşından sonra olduğu için Zam'ın farkını alırlar mı?

Ben de bugün gittim nüfus müdürlüğüne, farkı yatırmamışsınız işlem yapamayız dediler.
Bende gittim hallettim baya uğraştım ama bundan sonra aynı sorunu olan arkadaşlar için söylüyorum aradaki farkı ziraat yada herhangi bir bankaya pttye yatiramiyorsunuz beni nüfustaki kişi ziraate gönderdi gittim banka şubesinde boşu boşuna 1 saat sıra bekledikten sonra beni pttye gönderdiler ordanda sonra PTT sadece 80 TL olan katkı farkını aldı diğer harçlar için vergi dairesine git dedi oraya gittim orada sorunu hallettim 2635 TL daha verdikten sonra tekrar nüfusa gidip ehliyetimi aldım

Bende gittim hallettim baya uğraştım ama bundan sonra aynı sorunu olan arkadaşlar için söylüyorum aradaki farkı ziraat yada herhangi bir bankaya pttye yatiramiyorsunuz beni nüfustaki kişi ziraate gönderdi gittim banka şubesinde boşu boşuna 1 saat sıra bekledikten sonra beni pttye gönderdiler ordanda sonra PTT sadece 80 TL olan katkı farkını aldı diğer harçlar için vergi dairesine git dedi oraya gittim orada sorunu hallettim 2635 TL daha verdikten sonra tekrar nüfusa
Bende gittim hallettim baya uğraştım ama bundan sonra aynı sorunu olan arkadaşlar için söylüyorum aradaki farkı ziraat yada herhangi bir bankaya pttye yatiramiyorsunuz beni nüfustaki kişi ziraate gönderdi gittim banka şubesinde boşu boşuna 1 saat sıra bekledikten sonra beni pttye gönderdiler ordanda sonra PTT sadece 80 TL olan katkı farkını aldı diğer harçlar için vergi dairesine git dedi oraya gittim orada sorunu hallettim 2635 TL daha verdikten sonra tekrar nüfusa gidip ehliyetimi aldım
Ben aralıkta 1460₺ ödedim şimdi üzerine farkı koyup 2635 e mi tamamlıcam yoksa baştan 2635₺ mi ödemem gerekiyor?

Geri
Yukarı