Ehliyet sağlık raporunda yanlış kan grubu gözükmesi

Netheex

Centipat
Daha fazla  
Acele ile ehliyet başvurusu için sağlık raporu çıkarmıştık ancak kan grubumu yanlış söyledik. A rh(+) yerine a rh(-) yazıyor sağlık raporumda. Ehliyet randevusunda bunu düzeltebilir miyim yoksa tekrardan sağlık raporu çıkarttırmam mı gerek? Veya kan grubu kartı gibi bir şey mi lazım? Bilgilendirme yapabilir misiniz?

Acele ile ehliyet başvurusu için sağlık raporu çıkarmıştık ancak kan grubumu yanlış söyledik. A rh(+) yerine a rh(-) yazıyor sağlık raporumda. Ehliyet randevusunda bunu düzeltebilir miyim yoksa tekrardan sağlık raporu çıkarttırmam mı gerek? Veya kan grubu kartı gibi bir şey mi lazım? Bilgilendirme yapabilir misiniz?

Sağlık raporunu alırken zaten kan gurubu kartı olması lazımdı o raporu kim verdi.

Arkadaşlar cevabı vermiş ben de şunu ekleyeyim. Zaten kan ihtiyacı gibi bir durumda tekrar bakılıyor. Sadece A, B değil bunun Cross kontrolü de oluyor.

Ehliyet aldığımda karakol kan grubumu sordu. Söyledim,sistemden kendi elimle seçicem dedi. Söylediğim kan grubunu ehliyete öyle geçirdi. Kağıda bile bakmadılar ama bahsettiğim tarih 2016 idi.

Sağlık raporunu alırken zaten kan gurubu kartı olması lazımdı o raporu kim verdi.

Kan grubu kartı değil de, kan grubumun yazılı olduğu "sürücü olabilir." yazan kağıt verildi bize. Şimdilik e-Nabız'dan kan grubumu doğrusu olarak kaydettim.

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı