Ehliyet sınavına geç kalmak

Yol yaptı yol

Hectopat
Merhaba forum. Bugün ehliyet direksiyon sınavım vardı, trafikten ötürü geç kaldım sadece 3 dakika fakat sistemi kapatıp gitmişler, dakikasında orada olacakmışız. Var mı böyle saçmalık? 3 dakikayla sınavdan kaldım gözüküyorum. Şikayet etme hakkım var mı veya itiraz yapsam sürücü kursuna?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun. İtiraz etsen bile itiraz sonuçlanana kadar diğer sınava girip alırsın o ehliyeti. Maalesef geç kaldığın için problem senden kaynaklı. Diğer sınav ücretini ödeyip beklemek zorundasın. Kafana takma sağlık olsun. İyi günler.

Benim annemede bir adam kusursuz bir şekilde sürüş sınavını yapmasına rağmen sınavını kabul etmedi. 5-6 kişiyede böyle yaptı sonra herkes şikayet edince 6 ay hapis yedi. Bence idam getirilip idam edilmeli ama neyse.
Fizan'a sürgüne de yollayalım mı ?
Başka bir emriniz var mı ?

Eyvallah kardeşlerim. Peki sadece sınav ücretini ödüyoruz değil mi? Herhangi başka bir ödeme yapmıyoruz çünkü 4 tane hakkımız vardı sanıyorsam. Doğru mudur?

Var kardeşim ne olacak söyle bakalım hadi? Çocuk işte ne uğraşıyorsun?
Zorunlu 2 saat ders isteyeceklerinden dolayı normal sınav ücretinden fazla isteyebilirler.

Geçmiş olsun, hiçbir sınava geç kalınmaz her olasılığı göz önünde bulundurup erkenden yola çıkman gerekirdi.
2 ders + sınav ücreti isteyecek bu defa kursun belki derste biraz indirim yaptırabilirsin bir de bu sefer 2 hakkın olacak yani kalırsam diye dert etmene gerek yok.

Geçmiş olsun, hiçbir sınava geç kalınmaz her olasılığı göz önünde bulundurup erkenden yola çıkman gerekirdi.
2 ders + sınav ücreti isteyecek bu defa kursun belki derste biraz indirim yaptırabilirsin bir de bu sefer 2 hakkın olacak yani kalırsam diye dert etmene gerek yok.
Eyvallah kardeşim benim aynan öyle dedi zorunlu ders varmış. Fiyatta'da bir şey yapmadılar.

Geri
Yukarı