Eken H9R'a Mikrofon Takma

Bunu yapan varmı ?

• Evet, yaptım çalıştı

Oy: 1 50,0%
  • Hayır, yapmadım

Oy: 0 0,0%
  • Yapmayı, satın alıp denemedim

Oy: 0 0,0%
  • Yapmayı, satın alıp deniyeceğim

Oy: 1 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    2

Astra

Hectopat
Daha fazla  
Böyle bir isteğim var ama internetten gördüğüm kadarıyla için açıp jack girişi yapıyorlarmış.

Şimdi açma taraftarıda değilim yapamam felan sakat işler ve bende o yüzden aliexpressten "micro USB to 3.5mm jack" aldım deniyen var mı çalışıyor mu ?

Deneyen yoksa ben sipariş verdim gelir gelmez deneyeceğim ve buraya yazacağım. Olmazsa artık jack girişi yapan bir yer bulurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonuçlarını bekliyor olacağım. Umarım çalışır.
Gelir gelmez deniyeceğim umarım çalışır.

Mikrofon ve micro USB to 3.5mm jack gümrükte şuan geriye microsd kaldı onuda bunları sipariş etmeden 2 gün önce etmiştim oda gelir 1-2 haftaya büyük ihtimalle burdan bilgilendiririm yada ayrı konu açarım.

Ama bu kargo işleri çok karışık biri birini tutmuyor. Mikrofonu China Post Registered Air Mail ile bu
microsd'yi sipariş verdikten 2 gün sonra sipariş vermiştim o bundan önce geldi (bunuda China Post Registered Air Mail ile sipariş verdim) yani bazen şaşırıyorum 0.45$ ürün aldım ama ücretsiz kargo ile takipsiz geldi çok hızlı geldi 15 gün civarında geldi.

Sonuçlarını bekliyor olacağım. Umarım çalışır.
Sonuç kötü, maalesef üzülerek söylerimki çalışmadı.

Böyle bir isteğim var ama internetten gördüğüm kadarıyla için açıp jack girişi yapıyorlarmış.

Şimdi açma taraftarıda değilim yapamam felan sakat işler ve bende o yüzden aliexpressten "micro USB to 3.5mm jack" aldım deniyen var mı çalışıyor mu ?

Deneyen yoksa ben sipariş verdim gelir gelmez deneyeceğim ve buraya yazacağım. Olmazsa artık jack girişi yapan bir yer bulurum.
Ben harici giriş yapıyorum bir çok kişi memnun “KOSEGRAF” bu kelime ile sosyal medyadan ulaşınız videolar var izleyebilirsiniz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı