Ekipman önerileri

worstzera

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Konu başlığında olduğu gibi önerilerinizi bekliyorum, detaylar aşağıdadır.

1) klavye: Masaüstünde az alan kaplamasını istediğim için numpad olmayacak. RGB olmasına gerek yok, tuş takımında tek renk aydınlatma olabilir. Kablosuz ve kablolu olarak önerilerinizi bekliyorum. Bütçe maksimum 1200 TL.

2) kulaklık: Wireless olmasına çok önem veriyorum çünkü şu anki kullandığım kulaklığın kablosunun koruması kumaş ve bu yüzden kumaş eğile büküle hep katlandı ve kablo tamamen düz durmuyor, sarmaş dolaş PC'ye ulaşıyor bu da kullanım mesafesini azaltıyor. Ayırabileceğim maksimum bütçe 1200 TL. Kablolu olarak da önerebilirsiniz.

3) monitör: Minimum 240 Hz, düşük Ms'ye sahip, monitörü dik şekilde kullanabileceğim (grafik tasarım üzerinde çalışırken kullanmak için), ayakları masada çok yer kaplamayan. Şu anda Monster Aryond A27 kullanıyorum, çift monitör kullanacağım. (24, 5" ve 27" olarak önerilere açığım). Ayırabileceğim ortalama bütçe, 3500-4500 TL belki.

4) mouse: Şu anda Logitech G603 kullanıyorum, elime biraz büyük geliyor. Yine bu mouse gibi Wireless olsun istiyorum. Bütçe olarak bu mouse ile aynı civarda olabilir.

Ayrıyeten, mevcutta kullandığım monitör ve yeni alacağım monitörün ayaklarını söküp masaya monte edebileceğim ekipman önerebilir misiniz? Masa ayaklarını çıkarıp yerden kar etmek istiyorum.

O tarz bir monitör için ciddi bir bütçe artışı gerekli.

O tarz bir monitör için ciddi bir bütçe artışı gerekli.
Kulaklık hoşuma gitti detaylı inceleme videosunu izleyeceğim fakat klavye numpad'li önermişsiniz.

Kulaklık hoşuma gitti detaylı inceleme videosunu izleyeceğim fakat klavye Numpad'li önermişsiniz.

Pardon hocam buna bakılabilir numpadsiz olarak.

Geri
Yukarı