Ekolayzer önerisi

Nahimic, Creative ve Steelseries gibi uygulamalar anakart, hazır PC veya laptop modeline özgüdür, kafanıza göre her sisteme kuramıyorsunuz diye biliyorum. Windows Sonic, Dolby Access kullandım. Windows Sonic'in ses kasmada vs. pek etkisi yok. Oyun motoru ne veriyorsa aşağı yukarı o. Dolby Access filmde zevkli iken oyunda çok kötü, sanal surround hissiyatı vereceğim diye sesi fazla dağıtıyor, duyduğunuz yön ile ses kaynağının alakası olmuyor.
Anakartınn 3.5 MM jack çıkışı ile kullandığım en güzel sanal surround yazılımı Razer Surround idi. Dene sürümü ve harici satılıyordu. Şu anda durum nedir bilmiyorum.

Razer BlackShark V2 X kullanıyorum, sanal 7.1 yazılımı yüklü çok sade arayüzü var aç-kapa dışında bir ayar ya da seçenek yok, ürünün Synapse 3 desteği de yok. Sanırım diğer birçok sanal Surround'lar gibi ses biraz boğuk gibi, daha doğrusu ben boğuktan çok fazladan bass var gibi hissediyorum, biraz da kafa şişiriyor gibi. Realtek Audio Console dışında, arayüzü basit kolay kullanımlı uygulama tavsiyelerinizi bekliyorum.
amacım herhangi oyunda daha rahat ses kasmak.
İşletim sistemim Windows 10.

Hocam hangisini kurdunuz? Ben SteelSeries GG'ye baktım ama ekolayzer ayarını göremedim.

Hocam hangisini kurdunuz? Ben SteelSeries GG'ye baktım ama ekolayzer ayarını göremedim.
Henüz kendisi beta sürecinde olduğu için ayarlardan aktive etmeniz gerekiyor. Anasayfadaki kocaman görsellerde vardı.

1648900791993.png
1648900795791.png

Yeni konular

Geri
Yukarı