Ekonomiye ne olacak?

Hiper enflasyon olursa bittik biz.

Onu almayı geç çubuk krakeri bazıları zor alıyor.

Benim oyuncu PC eskiden 12.500'dü şimdi 30.000 lira ama RTX var Allah'tan RTX bile 60.000 civarı.

Hayattan soldum.

Yapacak bir şey yok gün geçtikçe daha da kötü olacak.

Artık yeter bıktım ya ben dimes Milkshake'i 12 liraya alıyordum. E şimdi 21 lira. Ya bu ekonomiye ne olacak ya biri açıklasın artık dayanamıyorum.

Şu an bana kalırsa 2025e kadar aynı devam edecek ama düzelir gibime geliyor şu anki siyasi politikaları çok iyi.

Evet.

2024'te kesin Hiper enflasyon olur gibi.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben ümidi kestim yarışmacılara kolaylık dilemekteyim

Şu şuanda hatalardan dönüldü , mehmet şimseğe güveniyorum filan diyenlere net söyleyeyim "kimse hata yapmadı" ve sizin hata! yapıldığı dediğniz dönemlerde mehmet şimşek ve diğerleri hepsi vardı.

peki ne yapılmak isteniyor? vallahi çok açık söyleyeyim ortaçağ da insanlar nasıt "katlediliyorsa" modern çağda bunu yapmanın yöntemi budur.

yani direkt "kötülük ve kasıt" öyle hata filan diye kendinizi avutmayın.

3 yıldan fazladır enflasyon ile savaşıyorlar (!) Sanki savaşmayı bıraksalar bu kadar kötü olmazdı. Benim umudum yok valla halk memnun hiç bir şey demiyor zaten zenginde kendi parasını arttırıyor alan memnun satan memnun bişey düzelmez hızla kötüleşmeye devam edecek ve düzelmeyecek (bence). "Yok düzelir" diyenler haklı olduğumu istemeye istemeye anlayacaklar ve kabul edecekler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…