Ekran doygunluğunu arttırmak oyunlarda FPS'i düşürür mü?

maykıll

Hectopat
Makaleler
3
Şu gördüğünüz kısımda renklerin daha güzel olması için doygunluğu arttırsam FPS düşer mi?

fotoğraf.png

Birde ben böyle bir sorunumu paylaşacağım oyunlarda ani FPS düşüyordu 120 ile giderken aniden 10-20 ye düşüp yeniden düzeliyordu ve bu 2 3 saniye aralıklarla oluyordu bende bunu pil kısmından işlemci güç yönetiminden en yüksek işlemci durumunu 99 a çekerek sorunu ortadan kaldırdım sizce doğrumu yapmışım ?

Bir de ben böyle bir sorunumu paylaşacağım oyunlarda ani FPS düşüyordu 120 ile giderken aniden 10-20'ye düşüp yeniden düzeliyordu ve bu 2 3 saniye aralıklarla oluyordu bende bunu pil kısmından işlemci güç yönetiminden en yüksek işlemci durumunu 99'a çekerek sorunu ortadan kaldırdım sizce doğru mu yapmışım?

Hayır.

Bir de ben böyle bir sorunumu paylaşacağım oyunlarda ani FPS düşüyordu 120 ile giderken aniden 10-20'ye düşüp yeniden düzeliyordu ve bu 2-3 saniye aralıklarla oluyordu bende bunu pil kısmından işlemci güç yönetiminden en yüksek işlemci durumunu 99'a çekerek sorunu ortadan kaldırdım sizce doğru mu yapmışım?

Hayır. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı