Ekran kartı 20W'da çalışıyor

TDOMAX

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda Afterburner ile test yapayım dedim, çünkü oyunlarda aldığım ortalama FPS'i merak etmiştim ama gözüme çarpan şey ekran kartının 20W'da çalışmasıydı. İnternette araştırdım fakat konuyla alakalı bir çözüm bulamadım.

resim_2023-07-18_084132355.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımda Afterburner ile test yapayım dedim, çünkü oyunlarda aldığım ortalama FPS'i merak etmiştim ama gözüme çarpan şey ekran kartının 20W'da çalışmasıydı. İnternette araştırdım fakat konuyla alakalı bir çözüm bulamadım.

Eki Görüntüle 1866348

CPU işlemci, ekran kartı değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 1866348
Yıl 2023 ve çocukların bile CPU ve GPU'yu ayırt edebildiği bir dönemde bu konuyu açmanız utanç verici.

Dostum CPU işlemci GPU ekran kartıdır ve CPU'lar genelde düşük watt değerlerinde çalışır bende R7 5800x3D var oyunlarda Max 70W görüyorum.

Dostum CPU işlemci GPU ekran kartıdır ve CPU'lar genelde düşük watt değerlerinde çalışır bende R7 5800x3D var oyunlarda Max 70W görüyorum.
Şu sıralar şu 11400F'ten kurtulup AMD'ye geçmeyi o kadar çok istiyorum ki anlatamam. Bazen işlemcinin %30-40'ta bile 80W'lara çıktığı oluyor. Ha bu bir gerekçe mi AMD kanadına yönelmem için, hayır. Ama donanımlarımın daha uyumlu olacağını düşünüyorum.

Geri
Yukarı