Ekran kartı almak vs monitör almak

OkitoHq2

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamünaleyküm, bende 4 GB RX 580 var ve performansindan tatmin olmamaya başladım. Birikmis param var, cift monitor ile yeni ekran karti arasında kaldım. Assetto Corsa da rekabetci yarislara katiliyorum ve tek monitor yetmiyor. Sizce GTX 1070, 1080 mi alsam, yoksa yeni monitor mu?
Simdiki monitörüm Lenovo G24 165Hz 23.8inch. Acer 100Hz monitor almayi dusunuyorum, sorun olur mu?

Ekran kartı almanızı tavsiye ederim eğer monitör aman aman dert değilse.

Arkadaşlar selamünaleyküm, bende 4 GB RX 580 var ve performansindan tatmin olmamaya başladım. Birikmis param var, cift monitor ile yeni ekran karti arasında kaldım. Assetto Corsa da rekabetci yarislara katiliyorum ve tek monitor yetmiyor. Sizce GTX 1070, 1080 mi alsam, yoksa yeni monitor mu?
Simdiki monitörüm Lenovo G24 165Hz 23.8inch. Acer 100Hz monitor almayi dusunuyorum, sorun olur mu?

Bence ekran kartı daha mantıklı olur ayrıca tek ekranda istediğiniz performansı vermiyorsa 2 ekran olunca performans iyice düşer.

Eğer bütçeniz 4-4.5k ise GTX1070-1080 yerine RTX2060 Super öneririm daha güçlü bir kart GTX1070-1080'den. Dediğim kartı alıp monitörden kısabilirsiniz veya karttan kısıp istediğiniz monitörü alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı