Ekran kartı bazen çalışmayı kesiyor ve ekran donuyor

Castlevania

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bazenleri durduk yere ekran kartım çalışmayı kesiyor ve ekranım donuyor, kapatıp açmadan da düzelmiyor. Bu sorunun çözümü nedir? PSU yetmiyor mu?

Driver muhabbetini skipliyorum, ekran kartını bir yetkiliye göster kasayı temizle soketlerinden bazıları çıkmış olabilir onları kontrol et. Donmasını için Crtl+Shift+Win+B tuşlarına aynı anda bas ekran kartını resetlersin merak etme ayarlar sıfırlanmıyor.

Driver muhabbetini skipliyorum, ekran kartını bir yetkiliye göster kasayı yemizle soketlerinden bazıları çıkmış olabilir onları kontrol et. Donmasını için Crtl+Shift+Win+B tuşlarına aynı anda bas ekran kartını resetlersin merak etme ayarlar sıfırlanmıyor.
PSU peki kaç watt.
80 watt

Driver muhabbetini skipliyorum, ekran kartını bir yetkiliye göster kasayı yemizle soketlerinden bazıları çıkmış olabilir onları kontrol et. Donmasını için Crtl+Shift+Win+B tuşlarına aynı anda bas ekran kartını resetlersin merak etme ayarlar sıfırlanmıyor.
Daha 1 ay oldu pcyi göstereli soketleri düzgün driver güncel bi şu son dediğinizi deniyeceğim

Geri
Yukarı