Ekran kartı bilgisayarda gözükmüyor

ALEX92

Centipat
Format attım. Her şeyi sorunsuz yükledim. Ekran kartı son sürüm güncel Radeon RX 580. Aygıt yöneticisinde Intel Graphics 530 ve Radeon RX 580'ini görüyorum. Ama ekran kartını kullanmıyor oyun a girince anladım. Dxdiag çalıştırdan baktım ekran menüsüne. Sadece Intel grafik kartını gösteriyor. Ekran kartı yok piyasada. Çözüm bulamadım ne yapmam lazım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Format attım. Her şeyi sorunsuz yükledim. Ekran kartı son sürüm güncel Radeon RX 580. Aygıt yöneticisinde Intel Graphics 530 ve Radeon RX 580'ini görüyorum. Ama ekran kartını kullanmıyor oyun a girince anladım. Dxdiag çalıştırdan baktım ekran menüsüne. Sadece Intel grafik kartını gösteriyor. Ekran kartı yok piyasada. Çözüm bulamadım ne yapmam lazım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Monitöre giden görüntü kablosunu anakarta takmışsın. Onu ekran kartına takman gerek 😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı