Ekran kartı boşta %99 GPU kullanımı sorunu

İşte buradaki sorun güncel sürücünün problemli olması kanımca, denemekten zarar gelmez ama bir önceki sürücünün kesinlikle çalışacağına eminim diyebilirim.
AMD'nin kendi sitesinden indirilen güncel sürücülerde sorun olduğu ile ilgili hiç bir şeyle karşılaşmadım. Sürücü üstüne sürücü kurmak sorunlara yol açabilir sadece. Ayrıca aynı sürücü bir çok model için kullanılabiliyor. Güncellemenin var olan kartına geldiği önemli. Zaten sürücü açıklamasında iyileştirmelerin ne için yapıldığı yazıyor. HD 2600'den bu yana AMD kullanıyorum, karşılaştığım tüm sorunlar sürücü üstüne sürücü kurmaktan dolayı geldi.

AMD'nin kendi sitesinden indirilen güncel sürücülerde sorun olduğu ile ilgili hiç bir şeyle karşılaşmadım. Sürücü üstüne sürücü kurmak sorunlara yol açabilir sadece. Ayrıca aynı sürücü bir çok model için kullanılabiliyor. Güncellemenin var olan kartına geldiği önemli. Zaten sürücü açıklamasında iyileştirmelerin ne için yapıldığı yazıyor. HD 2600'den bu yana AMD kullanıyorum, karşılaştığım tüm sorunlar sürücü üstüne sürücü kurmaktan dolayı geldi.
Artık hangisi tutarsa ne diyeyim :) Ben de AMD kullanıyorum sürücü güncellemek problem yaratıyor gerçekten haklısınız, temiz kurulum yapılmalı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı