Ekran Kartı Değişim Sonrası Görüntü Yok

Burakrals

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha önce konu açmıştım kasada görüntü çıkışı olmadığı için ekran kartı şart olduğuna kanaat getirmiştik şimdi ise 1GB idarelik bir ekran kartı bulduk artık no signal hatasını başlangıçta almıyoruz Windows logosu geliyor (W7) hoşgeldiniz yazısı geliyor sonra no signal hatası alıyoruz ilk başta çözünürlük ile alakalı olduğunu düşünüp rest attık F8 tuşuna basıp çıkan menüden 640x480 modun da açtık değişen bir şey yok güvenli modda açmaya çalıştık güvenli modada girilmiyor yine no signal hatası aldık tamirci bir abimiz dediki eski ekran kartını okumaya çalışıyor ama şu an takılı model o olmadığı için hata veriyor driver kaldırıp kurmanız gerek dedi açılmıyor ki kuralım format atmaya karar verdik BIOS menüsüne giriyorz 10 saniye sonra kapanıyor bilgisayar açılmaya devam ediyor ama o kısa sürede baktım PC ilk USB üzerinden çalışıyor taktım windwos 10 USB'yi ama USB okumadan direkt windwos açılıyor önerilerinizi bekliyorum.
ÖNEMLİ
Anakartta 2 tane ekran kartı slotu var bozuk ekran kartını çakrıp idarelik kart takmıştık acaba idarelik kartı 2. slota taksam sorun kalkar mı?

Anakartta 2 tane ekran kartı slotu var bozuk ekran kartını çakrıp idarelik kart takmıştık acaba idarelik kartı 2. slota taksam sorun kalkar mı?

Büyük ihtimal diğer slot kapalı olduğu için o slotu görüyor sistem, eski ekran kartınızın takılı olduğu slotu dediğiniz gibi yeni ekran kartınızı takıp deneyin,

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı