Ekran Kartı Değişimi Sonrası Görüntünün Gelmemesi

Scpweppes

Hectopat
Merhabalar yeni ekran kartı aldım. Komple sistem dizecektim ama şu anlık bunu aldım yaza doğru bir sistem kuracağım. Eski bilgisayarıma bu yeni ekran kartını taktım gayet iyiydi ama artık bilgisayarı kapatınca tekrar açamıyorum. Bilgisayar çalışıyor ve ekrana görüntü gelmiyor. İşlemci ve RAM'ları çıkarıp takınca düzeliyor ancak sürekli bunu yapmak cok zor ve bazen işe yaramıyor. Ekran kartını şu anda kullanmasam da olur ama sizce ekran kartında bir problem var mı yoksa bilgisayarım böyle bir yükü kaldıramadıgı için mi böyle oluyor?
Eski ekran kartında da bazen olmaya başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile ekran kartı sürücüsünü silip güncel olanı indirin.
Şu an eski ekran kartımla idare ediyorum. Ben sadece ekran kartında sıkıntı mı var acaba diyorum. Çünkü eski ekran kartını takınca görüntü sürekli geliyor. Yeniyi takınca bilgisayar kapanıp açıldığında görüntü gelmiyor işlemci ve RAM'leri çıkarıp takmam gerekiyor ki bu çok zorluyor beni günde 2-3 kere çıkarıp takmak.

DDU yardımı ile eski ekran kartının sürücülerini kaldırın, yeni ekran kartı da kendisi otomatik olarak güncelleme çekmiş ise onu da silin gitsin. Akabinde ise buradan RX580 için sürücü güncellemesi yapın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı