Çözüldü Ekran Kartı Değişiminden Önce Sürücü Silmemek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Darkrider

Hectopat
Daha fazla  
Eskiden GTX 750ti kullanıyordum şimdi GTX 960 aldım ancak GTX 960'ı taktıktan sonra farkettim ki GTX 750ti'nin driverını kaldırmamışım. Sonra driverı silip GTX 960'ın driverını yükledim. Bu olay yeni ekran kartım olan GTX 960'ıma zarar vermiş midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Karta zarar vermez ama sürücü çakışmasına sebep olabilir.

Sorun olmaz. Güncelleme filan aldıysanız arkaplanda değiştirmistir o ama kaldırıp tekrar kurmak daha sağlıklı olur.

Ekranda titreme, dalgalanma, kapanıp açılması, sürücü kaynaklı mavi ekran, FPS düşüklüğü gibi sorunlar olabilir mesela. Hala daha sorunu farketmediyseniz büyük ihtimal bir şey yoktur zaten.

Ekranda titreme, dalgalanma, kapanıp açılması, sürücü kaynaklı mavi ekran, FPS düşüklüğü gibi sorunlar olabilir mesela. Hala daha sorunu farketmediyseniz büyük ihtimal bir şey yoktur zaten.
FPS düşüklüğü sadece Just Cause 3 ve Batman Arkham Knight gibi portu sorunlu olan oyunlarda var. Onlarda da ani FPS düşüşü var. GTA 5 gibi oyunlarda sorun yok. Diğer bahsettiklerini de yaşamadım.

Sorun yok o halde, güle güle kullanın sistemi. Bir sorunla karşılaşırsanız yeni konu açabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı