Ekran kartı desibel testi nasıl yapılır?

370335

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. Biliyorsunuz ekran kartlarının bazılarında deli gibi gelen coil whine sorunu var. Bunu ben ne kadar desibel öğrenmek istiyorum. Ben sesi duydum benim subjektif değerlendirmemde az fakat bu sesi netliğe kavuşturup kaç desibel öğrenmem gerek.

Coil whine sorunu olmayan ama onun dışında birebir aynı bir kartı sisteme takıp desibel ölçer ile ölçmek gerekiyor. Tabii ortam sesi gibi etkenler de göz önünde bulundurulmalı.

Coil whine sorunu olmayan ama onun dışında birebir aynı bir kartı sisteme takıp desibel ölçer ile ölçmek gerekiyor. Tabii ortam sesi gibi etkenler de göz önünde bulundurulmalı.

Uygulama ile olmuyor mu bu?

@FalconPaw hocam servispointe cw var göndereceğim sis zamanında göndermişsiniz değişim onaylanmış değişimi bayimi yaptı servismi bayimi bayi yapıyorsa benim bayim vatan da ekran kartı yok iade alırlar ve o iadeyede ekran kartımın yanından geçemem ekran kartım servispointe gidecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulama ile olmuyor mu bu?

@FalconPaw hocam servispointe cw var göndereceğim sis zamanında göndermişsiniz değişim onaylanmış değişimi bayimi yaptı servismi bayimi bayi yapıyorsa benim bayim vatan da ekran kartı yok iade alırlar ve o iadeyede ekran kartımın yanından geçemem ekran kartım servispointe gidecek.
Servis değişim kağıdı gönderiyor sana, sen de ekran kartını aldığın yere gönderiyorsun kağıdı. Yeni cihaz gönderiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı