Ekran kartı Driver'ını nereden bulabilirim?

Hazır konusuna denk gelmişken ben de benzer bir şey soracaktım, ekran kartı dışında bir driver yüklemiyorum kendim özellikle kullandığım laptopun yanında driver belleği vermişlerdi onun içindekileri kurdum ancak uzun süre oldu eminim güncellemeleri vardır. Hangi programla bu güncellemeleri kontrol edebilirim? Güvenli bir şekilde tabii ki

BIOS güncellemesi de bunlara ek olarak sayılabilir. Arkadaşların dediği gibi aldığınız ürünlerin sitelerinde güncel driver'larını bulabilirsiniz.
Anakart biostar sadece dowland vsr benim bildiğim o dowland sadece bios güncelliyor
Güncel tutmayı unutmasın diye yazmıştım tam anlatamamışım pardon.

Anakartının markasını ve modelini öğrenip driverını kurmalısın. Çok zor bir şey değil.
Anakart driver kurmasam kuracağım da aygıt yöneticisinde ünlem olarak gözükür mi kurmasam

Hazır konusuna denk gelmişken ben de benzer bir şey soracaktım, ekran kartı dışında bir driver yüklemiyorum kendim özellikle kullandığım laptopun yanında driver belleği vermişlerdi onun içindekileri kurdum ancak uzun süre oldu eminim güncellemeleri vardır. Hangi programla bu güncellemeleri kontrol edebilirim? Güvenli bir şekilde tabii ki
Benim bildiğim driver fix diye bir program var fakat hiç memnun kalmadım. Tavsiye etmem. En etkin ve güncel çözüm daha önce belirttiğim gibi ürünlerini aldığınız firmaların sitelerinden güncel driver'ları indirmenizdir.
Anakart biostar sadece dowland vsr benim bildiğim o dowland sadece bios güncelliyor
Ne demek istediğinizi tam olarak anlamadım, anlayan arkadaşlar yardımcı olacaklardır. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı