Ekran Kartı Fanının Motorunu Açma

stevesm1221

Hectopat
Makaleler
3
Bir şekilde ROG STRIX ekran kartı fanının içini açmam gerekiyor. Ancak herhangi bir kapağı yok. Düz tornavidayla çekmeyi denedim çok zorluyor. Yani kırılabilir. Daha önce yapmış bir arkadaş yazabilir mi? Tornavida ile açsam kırılır mı?

Fanı sökmek gerçekten tecrübe istiyor. Fanın iki tarafına iki tornavida sokacaksınız. Eşit kuvvet ile yukarı doğru iteceksiniz. Her iki tornavidaya eşit güç uygulamanız gerekmekte. Çıkana dek ittirin. Ve bol şans :)

Bir şekilde ROG STRIX ekran kartı fanının içini açmam gerekiyor. Ancak herhangi bir kapağı yok. Düz tornavidayla çekmeyi denedim çok zorluyor. Yani kırılabilir. Daha önce yapmış bir arkadaş yazabilir mi? Tornavida ile açsam kırılır mı?
Bu videoyu izlemen gerekir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

videoyu sonuna kadar izledim. Hiç bir yerde fanı sökmüyor.
Bu videodaki 1:50 dakikadan sonrası seni ilgilendiriyor.
Fanı sökebilmek için önce soğutucu kısmını sökmen gerekiyor ondan sonra fanı sökebilirsin temel mantık açısından,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı