Ekran kartı fazla ısınmaya başladı

EZzio Auditore

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 2 fanlı bir kasam var, bir tanesi içeri hava üflerken diğeri egzoz fan görevinde. Mesele şu, normalde 65-66 derece civarı çalışan 1650'm var, 2 gündür 75 de çalışıyor. Sebebi ne olabilir acaba? Oyun oynarken bazen Kick'te yayın açık oluyor Ark'ta, sebep o mu bilmiyorum, sizce sebep ne olabilir? Düzeltme; kart boştayken 45 derecede çalışıyordu, şimdi ise 49 da çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, 2 fanlı bir kasam var, bir tanesi içeri hava üflerken diğeri egzoz fan görevinde. Mesele şu, normalde 65-66 derece civarı çalışan 1650'm var, 2 gündür 75 de çalışıyor. Sebebi ne olabilir acaba? Oyun oynarken bazen Kick'te yayın açık oluyor Ark'ta, sebep o mu bilmiyorum, sizce sebep ne olabilir? Düzeltme; kart boştayken 45 derecede çalışıyordu, şimdi ise 49 da çalışıyor.

Bakım zamanı gelmiş.

Ufak ufak sıcaklar geliyor anladığım kadırıyla da kasanda çok bir fan yok ekran kartınında macunu ölmüş olabilir yenilemeyi dene ve kasaya birkaç fan daha eklemeyi dene.

Eğer istanbuldaysan havalar bayağı ısındı, geçen hafta montla dışarı çıkarken artık kısa kollu ile çıkıyorum. O yüzden normal olabilir.

Geri
Yukarı