Ekran Kartı Fiyatları Ne Zaman Düşer?

Karaborsacılar yavaş yavaş fiyat düşürmeye başladı. Bundan sonra bence yavaş yavaş düzelecektir piyasa.

Ben umudumu kaybedip laptop aldım mecburen, uzun bir süre düzelmeyecek gibi duruyor.

Sende miningcisin sanırım her şey Bitcoin balonuna bağlı arkadaşlara tavsiyem asla saçma sapan rakamlar vermeyin hepsinin elinde patlasın gidin konsol alın daha iyi.

Yok ya onlara karşıyım aksine ama işte napıcaksın piyasa bir kara borsacıların bir de onların elinde.

Fiyatlar düşmez, uzun vade için hiç belli olmaz ama burası TR piyasası fiyatı artan bir şeyin fiyatı kolay kolay düşmez.

Umudum yok 4 GB RAM 1035G1 işlemci ve ekran kartı durumdayım ve ekran kartı alamayacağım 3 yıl fiyat bekledim zaten dolar 9 oldu kendi ekran kartımızı üretmeden ülke olarak düşüş söz konusu olamaz konsol tek care türklere bu fiyatlandırma da ekran kartı beklemeyin Xbox en büyük ve tek kurtarıcısı hem kaliteli hem Game Pass'i var Xbox serisi s alabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…