Ekran kartı garanti sorgulama

Bütçe
5500
Hocam bu arkadaş al sat yapıyor o da kartı aldığı kişiye sormuş yok demiş işte.
Bu al satçılardan hiç haz etmiyorum.. geçenler de bir iki şey satim dedim, öğrenciyim indirip yap diye yalanı basıyorlar bir bakıyorsun adamın dükkanı var. Hep fiyatları öldürüyorlar hem de ihtiyaç sahiplerinin uygun fiyata bir şey almasını engelliyorlar.

Bak, böyle tiplerde eğer kartta bir sorun çıkarsa hayatta muhattap olamazsın. Garanti belgesi isteyen kimse görmedim ben, herkes faturaya bakar. Aldığı kişiden de cesaretle faturasız almış, olay sana patlamasın. Benim düşüncem bu.

Bu al satçılardan hiç haz etmiyorum. Geçenler de bir iki şey satim dedim, öğrenciyim indirip yap diye yalanı basıyorlar bir bakıyorsun adamın dükkanı var. Hep fiyatları öldürüyorlar hem de ihtiyaç sahiplerinin uygun fiyata bir şey almasını engelliyorlar.

Bak, böyle tiplerde eğer kartta bir sorun çıkarsa hayatta muhatap olamazsın. Garanti belgesi isteyen kimse görmedim ben, herkes faturaya bakar. Aldığı kişiden de cesaretle faturasız almış, olay sana patlamasın. Benim düşüncem bu.

Çok samimiyim onunla onun kartlarını ben satıyorum o bana yardımcı oluyor 5500'e 3060 Ti mı kaldı sarı site de belki mining çıkması bulursun. Ben birçok kart sattım ondan müşteriler de bana yazıyor eski kartımı satar mısın diye 😄

Geri
Yukarı