Ekran Kartı Görüntü Vermiyor

Barannn29

Hectopat
Daha fazla  
Oncelikle iyi geceler herkese. PC goruntu vermiyordu sorun ekran kartinda dedi bilgisayarci yeni kart taktim gene goruntu gelmiyor. Ne yapmam lazim?

Gene duzelmedi usta artik gidicem kavga edicem şu bilgisayarciyla ya ben onu ya o beni artik kafayi siyiricam ekran karti bozuk diyor yenisini takiyoruz duzelmiyor
Siz o bilgisayarcıya kasayı ya da anakartı götürseniz daha iyi olmaz mı?

Siz o bilgisayarcıya kasayı ya da anakartı götürseniz daha iyi değil mi?

İlk basta goturdum ekran karti arizali dedi yenisini taktik duzelmedi adama biraktiktan sonra kasadaki guç tuşuda aciyor ama kapatmiyor deli oluyorum 2 haftadir

Siz o bilgisayarcıya kasayı ya da anakartı götürseniz daha iyi olmaz mı?
Yani zaten sıkışık durumdayim bide gittim 4 bin karta verdim eskisinide tamir yolladim bi akrabayla ondanda ses seda yok allah bilir o da bozuk degildi

Hocam sizin şu an yapmanız gereken; anakartı faaliyete geçirmek. En azından anakart çıkışından görüntü almak. Daha sonra bakarsınız ekran kartlarının durumuna.

Hocam sizin şu an yapmanız gereken; anakartı faaliyete geçirmek. En azından anakart çıkışından görüntü almak. Daha sonra bakarsınız ekran kartlarının durumuna.
İşlemci fani vs dönüyor

Ekran karti fani dönmüyor, bozuk denilen kartinda fani dönmüyordu ama ustundeki nokta seklinde mavi işiki yaniyordu

Anakart ustundeki işikta yaniyor

İşlemci fani vs dönüyor

Ekran karti fani dönmüyor, bozuk denilen kartinda fani dönmüyordu ama ustundeki nokta seklinde mavi işiki yaniyordu

Hocam bırakın ekran kartlarını bir kenara. Anakarttan çıkış almaya çalışın. Sorunlu bir anakartta ekran kartı nasıl sorunsuz çalışsın? Fanların dönüyor olması anakartın sorunsuz olduğu anlamına gelmez.

Güç kaynağından gelen kablolar düzgün takılı mı bakın. Ön panel kabloları doğru yerlere takılı mı bakın. Monitör kablosunun durumu nedir bakın.

Görüntüyü mümkünse TV'den almaya çalışın.

Geri
Yukarı